Destile Aurelio : отзывы и комментарии

Последнее сообщение 27-10-2017, 20:13 от Cepriy. 1 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  27-10-2017, 20:13 31537

В этой теме обсуждается Destile Aurelio .
  •  27-10-2017, 20:13 31538 в ответ на 31537

Італійську мову знав, коли познайомився з Ауреліо, однак до ПЛІДИ підготував саме він. Завдання на іспиті надзвичайно вибагливі і складні, особливо ж тести, тому ретельна підготовка буквально виручила. Для мене як іспаніста прекрасно підійшло й те, що Ауреліо чудово знає іспанську і може проводити паралелі, убезпечувати від типових помилок іспаністів в ітлалійській мові. Також добре знає російську, англійьску, вміє урізноманітнювати заняття, не цурається словниками, хоч і носій мови, перевіряє себе, з'ясовує сумніви, часом в багатьох джерелах, і дає вичерпну відповідь. Прекрасно тренує спонтанне мовлення в ситуаціях, знає граматику своєї рідної мови (що у нинішні часи - рідкість), знає терміни синтаксису, морфології і навіть лексичної семантики, однак не нав'язує термінологію, якщо учень явно не просить. Ауреліо чудово обізнаний з нашим побутом і знає, як висловити реалії нашого життя італійською, на що далеко не завжди здатні пересічні іноземні. До того ж, позитивно налаштований, любить радіти життю, знайомитися з новими людьми!
    Я надзвичайно задоволений заняттями, п'ять з плюсом , адже сам викладаю і знаю, що знання потрапляють до нас не від білих сторінок з чорними літерами, а від конкретної особистості. Ауреліо - саме така колоритна особистість, яка не може не залишити слід!
Показать как RSS feed в формате XML

Написать письмо Правила Размещение рекламы
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь к администрации сайта
www.megastock.ru
Проверить аттестат